Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja woskiem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-06-24, 21:52   #13
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Depilacja woskiem

Była kiedyś taka firma :After Streep (chyba nie pomyliłam nazwy) - mieli bardzo dobre preparaty do depilacji - nie wiem czy jeszcze tak firma istnieje na polskim rynku.
Czy depilacja woskiem boli? Boli -ale bardziej boli gdy wykonujesz ją sama sobie - gdy robi depilację druga osoba jest możliwość lepszego napięcia skóry i ból jest mniejszy. Są miejsca w których nawet ja nie wykonuję depilacji samodzielnie (pachy i bikini) - a mam w depilacji dużą wprawę - za bardzo boli i nie jest tak dokładnie jak wówczas gdy robi to druga osoba.
Gładka skóra? Zależy jak szybko rosna Ci włosy - zwykle dwa tygodnie jest zupełnie gładka skóra , potem pojawiają się włoski , ale nie są jeszcze tak widoczne i po ok.4 tygodniach trzeba zabieg powtórzyć (chociaż mam klientki ,które robia depilację raz na trzy miesiące - szczęściary ,które mają bardzo słabe owłosienie,jasne i w dodatku wolno rosnące).
Nie wiem co miałas na myśli pisząc "pęknięcia" - po depilacji skóra jest zaczerwieniona, może być także widoczne przejściowe podrażnienie - wygląda to jak bąbelki np. po oparzeniu pokrzywą - te "efekty" dość szybko znikają i po kilku godzinach nie widać ,że miałaś zrobiony zabieg.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując