Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 17:02   #2998
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Mi sie juz udalo zamowic


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Do chwili obecnej trzyma się w stanie niezmnienionym na twarzy. Nie stosowałąm pod niego żadnego primera, a na wierzch nie dawałam pudru. Bardzo ładnie stopił się z cerą, nie podkreśla mi włosków. Co zauważyłam to widocznie zmniejszył widoczność porów. Twarz mi się nie świeci. Nie ściemniał. Nie wychodziłam jednak na dwór, bo jestem chora, więc nie wiem jeszcze jak by się zachowywał przy zmianie temperatur
czekam w takim razie na dalsze relacje, choć jest prawdopodobne, że nie wytrzymam
Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Jestem zachwycona Waszymi cudownymi zdjeciami po nalozeniu mineralnego make-upu
Bardzo mnie przekonalyscie, ze naprawde warto, pomimo, ze nigdy mnie nie interesowaly mineraly
Sama mam cere mieszana, z duzymi sklonnosciami do wypryskow, zaskornikami, acz sucha na policzkach
W ostatnich miesiacach stan mojej cery ulegl znacznemu pogorszeniu, podejrzewam, ze przez zime, mozliwe tez, ze przez codziennie nakladanie Colorstaya, ktory jest ciezki, choc do tej pory zdawal sie byc moim idealem w kryciu niedoskonalosci
Jak niewiele wiedzialam! patrzac na Wasze zdjecia nie moge uwierzyc, ze cudowna cere mozna wyczarowac w tak naturalny sposob!
Przejrzalam kilka watkow na temat mineralow, ale jesli nie byloby to problemem, chcialbym Was poprosic o rade w sprawie doboru dobrego, mocno kryjacego podkladu
na ktora firme stawiacie?
Z gory bardzo dziekuje
każdej z nas odpowiada co innego. Prawdą jest, że mineralnymi podkładami zazwyczaj uzyskuje się większe krycie. Dużo firm oferuje próbki albo darmowe albo w bardzo niskiej cenie. Nie pozostaje Ci nic innego jak testować. My to cały czas robimy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora