Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Serum Basi z wit.C, pytanko
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-25, 00:17   #118
monalea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 115
Re: Juvit - meldunek poranny

Podzielę się z wami mymi przygodami związanymi z kuracją retinoidami, jednocześnie prosząc o poradę w kwestii: jaki lekki nawilżacz? Physio???
Dawno dawno temu.. postanowiłam zedrzeć skórę, coby nadal być pięknolicą-bezmarszczkową Przy pomocy dermatologa przeprowadziłam kurację żelem ZORAC. Najpierw to najmniejsze stężenie, później większe. Efekty:skórka złuszczona, zmarchy poszły precz, ale było to okupione dyskomfortem, bo to jednak był dla mnie dosyć mocny preparat i jest on na tyle podstępny ,że złuszcza skórę dopiero na 2-3 dzień po jego zastosowaniu. Potwierdzam jednak fakt , że lico uległo wygładzeniu.
Obecnie jednak z lekka przesadziłam vel przedobrzyłam (??) bo na noc stosuję kwasy AHA a na dzień Differin i skóra się zbuntowała. Stąd moje zapytanie: Czy macie jakiś preparat typu SOS na wyraźnie podrażnioną skórę? Od 2 dni nie stosuję niczego, oprócz żelu aloesowego-tego z Oriflame, ale nadal czuję , że skóra jest podrażniona. Plizz podrzucie jakieś nazwy konkretnych preparatów. Dzięki
monalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując