Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 12:24   #4872
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
no to jak zwykle zaczynam miec stresa przed rozmowa... i mam ochote stchorzyc ehhh... czemu ja tak zawsze reaguje? mam ochote zrezygnowac z tej rozmowy jeszcze przed. ale pojade. musze.
juz prawie wszystko mam gotowe, bilecik zakupilam, makijaz zrobilam , jeszcze sie przebrac i czekam az malz wroci zeby core przejac w opieke. a ja sie porozbijam autobusami...
trzymajcie mocno kciuki, prosze, bym nadawala sie do tej pracy, i by odpowiadala ona mnie. (w sensie zeby kobieta chciala zatrudniac asystentke stomatologiczna a nie sprzataczke..., pracujace asystentki powinny wiedziec co mam na mysli)
to sie wyzalilam troche. juz mi lepiej
trzymam kciuki
nie stchórz. Ja kiedyś nie poszłam na egzamin prawa jazdy, bo się bałam i potem dopiero po pięciu latach podeszłam znowu
A jak byłam na studiach to się nauczyłam, żeby pierwsza przed wszystkimi się pchać do egzaminu, bo tym pierwszym łatwiej
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora