Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Witaminki dla każdej dziewczynki?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-06, 17:28   #7
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Witaminki dla każdej dziewczynki?

apropos witamin - jak długo brać... to zalezy jakie... warto byłoby poszperać w internecie na ten temat... gdzies ostatnio widziałam (wyszukałam stonę przez google) o tym, które witaminy można przedawkować a które nie... na pewno niebezpieczna jest pod tym względem witamina A i dlatego lepiej brac betakaroten... (może później uda mi się znaleźc tę stronkę)
co do wpływu witamin i odzywiania na włosy, to do tego, by zobaczyć pozytywne efekty, trzeba podobno brac dłużej witaminy niż miesiąc (no chyba, że oczywiście na ulotce jest napisane, że ten zestaw tabletek przyjmuje się tyle i tyle czasu - CZYTAJMY ULOTKI!!!)
Ja moge jedynie napisać tutaj o tym jak długo biorę betakaroten... już chyba będzie 7 miesiąc... dzień w dzień... bardzo zależało mi na ciemniejszej cerze (a do solarium nie pójdę) i uparłam się... zaczęłam brać... systematycznie... z początku wielce zawiedziona - co to? nie działa? pierwsze naprawdę widoczne efekty zauważyłam po jakichś 4 miesiącach (może to też skutek zwiększenia dawki)... Trzeba być cierpliwym...
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując