Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 14:34   #1468
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
lipcowa87 masz równomierny kolor jeśli będziesz kładła farbę to wybierz jakiś blond jaśniutki i na niskiej wodzie % bo wrócą do ciemnego .
najlepiej woda 3% nie wyżej, potem jak wyrównasz kolor po farbie to kładź rudy.

Moni@ nie kładź z wodą 6% bo wrócą do ciemnego koloru Ci włosy. poziom 7 jest za ciemny na włosy po dekoloryzacji, mi poziom 7 z wodą 6% wyszeł granatowo czarny, to była farba ton w ton bez amoniaku matrixa
Hm czyli uważasz, że ciemnienie włosów po dekolorze to tylko kwestia wody utlenionej? Ja kiedyś, po wcześniejszych dekolorach, chcialam wyrównać rudy kolor i nalożyłam szamponetkę, taka najmniej trwałą, bodajże do 4 myć - włosy też zaczęły ciemnieć i doslownie po dwóch minutach ją zmyłam, ale były juz ciemniejsze. Nie sądzę, że w tej szamponetce była woda utleniona, a jeśli nawet to w niskim stężeniu - mimo tego zaczęły ciemnieć i gdybym przetrzymala ją dlużej, to miałabym pewnie czarne wlosy.
Juz sama nie wiem co robić - dekoloryzacja ściąga czerń brz problemu, obecnie mam włosy wlaściwie w naturalnym kolorze ( sredniociemny brąz, tyle że naturalnie nie mialy rudego połysku, jak po dekolorze), ale proba nałozenia jakiegokolwiek innego koloru konczą się ciemnieniem wlosow;/
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora