Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-11, 16:25   #6
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

Oj nie... Vichy jest straszny, mowie to tylko na podstawie testera, ktory dostalam w aptece, bo pani stwierdzila, ze nie ma probek, ale jak przyjde z malym pudeleczkiem (bo nie miala) to przerzuci mi z testera. Jak wiekszosc (zeby nie powiedziec wszystkie kosmetyki Vichy, uzywane przeze mnie do tej pory) UCZULA! Mam nadzieje, ze ta maseczka nie uczula, bo mama mi ja juz kupila (i przyjezdza w czwartek, hurrrra tak na marginesie), bo w w-wie jakos nie moge jej dostac, dziwne. Ale wracajac do tego Vichy, nieprzyjemnie pachnie, jakos tak...hm..sztucznie. Nie ma jakiejs specjalnie gestej konsystencji. Ale powoduje straszliwe uczulenie, czerwone, piekace placki i to wlasnie w miejscu najbardziej wysuczonym, czyli na policzkach. Dzieki bogu moja skora ma zdolnosc szybkiej regeneracji, ale jesli ma sie wrazliwa skore i jest sie alergikiem trzeba mocno na to swinstwo uwazac.

Ja tam jestem caly czas pod wrazeniem tego Biothermu Aquasource Nonstop, do skory suchej, ale kosztuje to cos 165 zl. Wydaje mi sie, ze warto...

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując