Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-20, 12:41   #4655
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez LadyFrance Pokaż wiadomość
Moja przygoda z farbowaniem zaczęła się jakiś czas temu, naturalny kolor włosów to ciemny/średni blond.
Nie dawno skusiłam się na szampon koloryzujący z palette jasny brąz. Oczywiście wyszedł bardzo ciemny ale nie narzekałam. Następnie wybrałam czekoladowy brąz, również wyszedł ciemny lecz z czasem schodził i został ładny brąz.
Jednak coś mnie podkusiło powrócić do blondów, stało to się trochę za namową siostry. Więc zdecydowałam się zrobic to przy pomocy farby, razem z mamą wybrałyśmy 10min color palette kolor 1000 jasny blond.
Rzeczywiście rozjaśniło ale tylko odrosty, reszta była brązowa, spróbowałam kolejny raz trzymając dłużej na brązowych lecz to także niewiele pomaga
Z czasem kolor robi się rudawy ale nadal wygląda korzystnie.
Jednak chciałabym odpocząć na jakiś czas od odrostów itd. i tu nasuwa się moje pytanie : czy jeśli użyję dekoloryzatora wrócę do naturalnego koloru włosów?
Zależy mi na zaprzestaniu walki z odrostami stąd to pytanie.
Oraz czy zadziała on również na te brązowe włosy?
z lektury wątku wynika, że włosy po dekoloryzacji są rude, wiec pewnie nie wrócisz do naturalnego, tylko do czegoś zbliżonego- jak będziesz mieć szczęście. dodatkowo sprawę komplikuje fakt, że używałaś farby rozjaśniającej, więc nie wiadomo jak się dekoloryzator zachowa.
możesz też użyc rozjasniacza, ale nie takiego jak 10 min kolor, bo tym nie da sie włosów rozjaśnić, tylko czegos silnego rozjaśniającego włosy o kilka tonów, np loreal eclair. eclair bardzij niszczy włosy niz dekoloryzator, ale za to nie ma ryzyka, ze włosy ściemnieją
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora