Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-24, 12:05   #4673
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez ania2o5 Pokaż wiadomość
no właśnie, mam takie pytanie. Lepiej jest się samej zabrac za koloryzację czy isc do fryzjera? Mam włosy bardzo ciemny brąz, prawie czarny i nie mogę się zdecydowac. Jak widzę po Waszych fotach Wam wychodzi koloryzacja równa i ładna, jedynie na końcach widac pozostałosci farby. I już prawie byłam zdecydowana, ale na szczęście uprzedziła mnie koleżanka. Miała na głowie czerń i chociaż zeszła z tego koloru to nawet po farbowaniu ma go strasznie nierównomiernie rozłożony. ; | Takie niby ładny brąz, ale są też spore prawie, że czarne plamy - nie na końcówkach. Myślicie, że to efekt źle przeprowadzonej koloryzacji? ;> ;p
Zaznaczam, że była ona u fryzjera.
Nie wiem czego to jest efekt, ale moim zdaniem nie ma sensu przeprowadzać dekoloryzacji u fryzjera i wydać dwa albo trzy razy tyle. Po lekturze wątku doszłam do wniosku, że czy ta robiona w domu czy od fryzjera niczym się nie różnią, choć jesli już jakieś żale ktoś wylewał, to na fryzjerów. Bo cóż to za filozofia, masz preparat, mieszasz składniki i kładziesz na włosy, nie trzeba tu stosować żadnych tajemniczych proporcji i mieszanek, byleby równo położyć. Ja co prawda jestem średnio zadowolona z efektu, bo położyłam zbyt ciemną farbę, ale suma sumarum włosy są jaśniejsze i jestem zadowolona lepiej mi w takim kolorze, twarz wygląda delikatniej niż w ciemnych brązach, już nie wrócę do tego koloru
kasia1433 jest offline Zgłoś do moderatora