Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice Do Włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-17, 18:16   #23
MoniqueS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6
GG do MoniqueS
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

jestem wstanie odpowiedziec na 2 pytanie. Nie ma takiej możliwości - przynajmniej ja wiem to po sobie
m@lpka napisał(a):
> Mam pytanko do tych którzy cos wiedza o prostowaniu włosów. Mam zamiar kupić sobie "żelazko + karbownice" i mam co do tego pewen objekcje. A wiec pytanie nr 1: opinie na temat firmy "remington" sa bardzo rozne chcialabym zakupic ulepszona wersje modelu C110, ktory nie zbiera pochlebnych opinii i chcialabym sie dowiedziec czy nowy model jest lepszy i pytanie nr 2: czy po stosowaniu prostowalnicy niezbyt czesto powiedzmy raz tydzien moze nawet na dwa wlosy z biegiem czasu kreca sie coraz mniej? bede bardzo wdziueczna za odpoweidz pozdrawiam pa!
> whitebeth napisał(a):
> > Używala ktoras z Was moze prostownicy Philips Initial - HP 4643/00 ,to jest taka z plytkami ceramiczymi, ale bez pary.
> > mam zamiar ja sobie kupic, ale nie wiem czy warto .moze cos doradzicie? tak wyglada:
>
> whitebeth napisał(a):
> > Używala ktoras z Was moze prostownicy Philips Initial - HP 4643/00 ,to jest taka z plytkami ceramiczymi, ale bez pary.
> > mam zamiar ja sobie kupic, ale nie wiem czy warto .moze cos doradzicie? tak wyglada:
MoniqueS jest offline Zgłoś do moderatora