Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metoda Vojty
Wątek: Metoda Vojty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-09, 08:35   #26
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Metoda Vojty

spróbujcie z całą dłonia tak jak pisałam a na wizycie powiedzcie, że nie jesteście przekonani do palca a co do dziadków to akurat u mnie nikt nawet niepróbował mi wmawiać, że dziecko jest zdrowe i że mam go nie ćwiczyć. Przecież Wy doskonale widzicie, że coś jest nie tak i na pewno chcecie dla maluszka jak najlepiej, żeby był zdrowy i sprawny. Zaprzestanie ćwiczeń nie przyniesie nic dobrego nie wyćwiczy tych mięsni brzuszka, będzie miał problemy z kupką nie bedzie umiał sam usiąść, póżniej raczkowac i chodzić. Mięśnie brzuszka są bardzo ważne a jak je inaczej wzmocnic i wypracować jak nie przez ćwiczenia
Celko jak macie jakieś zastrzeżenia to mówcie rehabilitantowi, ćwiczenie zawsze można zmodyfikowac nam np. nie wychodzi żadne ćwiczenie gdzie musze mieć zgiętą nóżkę Adriana bo ta noga mi cały czas ucieka. Teraz na wizycie znów poproszę o zmianę ćwiczenia bo nie bede sie meczyć z takim, ktore mi nie wychodzi

EDIT: niedawno martwiłam sie, że Adrian nie łapie zabawek wiszących nad nim. W piątek jak lezał w łozeczku podałam mu swoja rękę zaczał ją dokładnie badac obiema rączkami palec po palcu zachęcona jego zaangazowaniem podałam mu zabawke i udało sie, załapał i za chwilkę już brał w rączki kazda podaną mu zabawkę

także jest ok
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2007-12-10 o 11:31
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując