Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stosowanie Diacnealu - refleksje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-28, 09:38   #47
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Witam serdecznie Nowoprzybyłych, świetnie, że wpadłyscie, ponieważ mam problem...

Mianowicie we wcześniejszych postach zapomniałam napisać, że rano od jakichś 6 dni (Diacneala użyłam już 8 razy, dziś wieczorem będzie 9. aplikacja) buszę się z bolącymi policzkami. Z tym, ze mnie nie bolą całe policzki, tylko ta część, na której spałam, ponieważ mam w zwyczaju spać na boku, raz na prawym, raz na lewym. Dziś w nocy starałam się spać na wznak, jednak spanie na plecach jest dla mnie bardzo niewygodne i w sumie męczyłam się tak do 4 rano. Potem poddałam się i przerzuciłam się na lewy bok. Skutek tego rano taki jak codzień, czyli pół lewego policzka i pół prawego (musiałam w nocy zmienić stronę) bolało mnie, a przy tonizowaniu (wykańczam ostatni tonik z alkoholem) skóra piekła mnie w tych miejscach

Stąd moje pytanie zarówno do stałych Użytkowniczek Diacneala jak i Tych, które uzywaja go krócej:
Dziewczyny, w jakiej pozycji śpicie w nocy po zastosowaniu Diacneala? Poza tym wszelkie uwagi odnośnie tego jak powinnam sobie poradzić z moim problemem będa mile widziane

Aha jeszcze jeśli chodzi o moje policzki to nie łuszczę się w ogóle na tych obolałych miejcach.

Pozdrawiam
A czy poszewkę na poduszce masz z bawełny czy satyny? Wygląda to na "odparzenie".Tak mi się wydaje.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując