Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stosowanie Diacnealu - refleksje
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 14:50   #58
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Alchemiczko, martwią mnie te Twoje policzki
U mnie nic takiego nie ma miejsca , a również śpię na boku. Poszewkę na jasiu mam bawełnianą, a resztę satynową. Podam jeszcze, że mam skórę mieszaną, na policzkach jest normalna i z reguły z policzkami nie mam żadnych problemów.
Nie wiem co Ci doradzić


Mam do Was pytanie. Czy używacie pillingów? Przypuszczam, że nie , ale ja się nad tym zastanawiam, bo lekko zaczyna się łuszczyć moja broda i skóra po bokach nosa. Ale myślę, że w grę wchodzi tylko pilling enzymatyczny...

Pozdrawiam
Ja dziś na pewno zmienię poduszkę, poza tym nałożę Diacneal ponad 1 h przed pójsciem spać (normalnie nakładałam przed snem, a potem po około godzinie lub czasem trochę później, jak się obudziłam nakłądałam pod oczy Hydrance). Zobaczymy co będzie dalej

Jesli chodzi o peeling enzymatyczny to najlepszy jest peeling z bromaleniny. Jest on bardzo prosty w przygotowaniu

Kupuje się w aptece kapsułki "Ananas" firmy Ortis. Jeśli Panie w aptece są miłe to czasem sprzedają to na listki, dzieki czemu nie trzeba od razu kupować całego opakowania.

Bierze się 1-2 kapsułki, wysypuje ich zawartość na dłoń i miesza z wodą. Następnie nakłada na twarz i trzyma się ok. 20 minut.

[B]Proszek z kapsułek rozrabiamy z wodą bezpośrednio przed użyciem, ponieważ wilgotna bromelanina traci swoje właściwości po ok.20 minutach./B]

Poza tym nie wolno dopuszczać do zaschnięcia papki na twarzy, gdyż bromelanina pozostaje aktywna tylko jest wilgotna, dlatego jesli papka zaschnie to trzeba ja zwilżyć wodą.

Łatwy ten peeling, prawda?

Mina witaj w naszym wątku
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując