Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - białe kropki???????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-19, 09:25   #26
Libra9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: białe kropki???????

Witam!
Już od dłuższego czasu przeszukuje zasoby internetu w poszukiwaniu informacji na temat bialych plamek pojawiajacych sie na lydkach. To forum jest chyba jedynym na ktorym mozna cos w tej kwestii znalezc. Lekarze do ktorych zgalszalam sie z tym problemem, mowiac delikatnie - zbywali mnie twierdzac ze to taka uroda, i ze nie powinnam sie tym przejmowac. Zaskakujace- to co dla "medykow" niewidoczne i blahe dla osob nie zwiazanych z profesja medyczna jest bardzo widoczne. Jestem zrozpaczona, nie wiem w jaki sposob mam sobie pomoc - a biale plami z lydek rozprzestrzenily na wieksza powierzchnie nog. Dla kobiety jest to bardzo krepujac - o czym juz wspominalyscie. Ja osobiscie nie nosze juz krotkich spodniczek czy spodenek, jestem zmeczona tlumaczeniem - co to za biale plamki mam na nogach. Z wlasych obserwacji i prob samoleczenia wywnioskowala ze rzeczywiscie bedzie to problem zwiazany z krazeniem. Jednak nie wiem jaka metoda opanowania tego defektu bedzie skuteczna i nie spowoduje dalszcyh komplikacji. Trzymanie nog w gorze, masaze naprzepienne zimna i ciepla woda, sa dobre- ale nie do konca skuteczne. Jak mam przezyc choc jeden dzien bez tych okropnych plamek i leku ze kiedys cale moje cialo bedzie pokryte plamami.....
Libra9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując