Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mary Kay - kosmetyki i kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 07:57   #208
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Mary Kay

Sylwia, ja tego nie używam i nie mam aby zeskanować, ale po południu postaram sie poszukać która ze znajomych może miec opakowania. Z tego co pamiętam, to w tej serii jest 2% kwas salicylowy.
A swoją drogą, może ty nie potrzebujesz serii przeciwtrądzikowej a tylko dobrego oczyszczenia i właściwie dobranej pielęgnacji i skóra isę uspokoi. Może ją faktycznie zapchałaś i przy leczeniu jej przesuszyłaś? MK ma świetną maskę oczyszczającą do mieszanej i drugą do tłustej cery. Mimo wszystko proponuję spotkanie z dobrą konsultantką / im bardzo zależy na własciwej obsłudze i zadowoleniu klientki, bo to powoduje że może miec stały zbyt, więc na pewno dobierze ci odpowiednio./ Możesz też miec gwarancje, że nie wyrzucisz kasy gdy ci nie bedzie kosmetyk odpowiadał. Zawsze możesz też go oddać i otrztymac kase z powrotem. Mi ta forma odpowiadała, gdy pare lat temu sama szukałam rozwiązania dla moich problemów, a w szafach rosły stosy nietrafionych zakupionych kosmetyków.

Ja również wzięłabym pod uwagę jeszcze do mycia twarzy płyn micelarny Biodermy /czerwony nie żółty/, i na noc krem z cynkiem Cicalfate Avene a na dzień Hydrance Optimale legere.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując