Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poszukujemy chętnych do zamówienia butów -PRZECZYTAJ PIERWSZY POST!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-08, 11:28   #851
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 880
Dot.: Poszukujemy chętnych do zamówienia butów -PRZECZYTAJ PIERWSZY POST!!!

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zamówienie z tego sklepu opiera się na chęci wzięcia udziału "na 100%". Nie ma zaklepywania na wszelki wypadek, przechodzenia z jednego zamówienia do drugiego, jest zasada kto pierwszy ten lepszy- nie tylko w znaczeniu kolejności, ale też bycia pewnym. Tutaj z jednej pary ktoś wyleci i sypie się całe zamówienie, bo trzeba szukać od nowa - sama już tak raz miałam z Dziewczynami z mojego zamówienia, bo jedna osoba nagle się rozmyśliła i po zamówieniu było. Dlatego na listę wpisujemy osoby zdecydowane od razu, a nie te które się "zastanawią".
Cytat:
Napisane przez tamtam Pokaż wiadomość
no ja jestem zdecydowana na 100%, ale byłam druga;/ ale jako pierwsza zdecydowana na 100% więc niech zdecyduje organizatorka
Cytat:
Napisane przez PauLiNeeCzKaaa Pokaż wiadomość
Martunia-w możesz mnie wpisać, cena bedzię ok 60-70zł z Vatem + potem koszt przesyłki tak??

Nie wiem jaka będzie cena, może pewnie być nawet do ok. 85-90 zł. Tak więc dziewczyny wpisuję tamtam. Skoro ona jest pewna na 100% i nie ma żadnych ograniczeń
Paulineczka przepraszam
__________________
Zamówienia z martunią-w -> KLIK



Edytowane przez martunia-w
Czas edycji: 2009-11-08 o 11:30
martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora