Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-01, 19:59   #23
Kurzoslawa
Wtajemniczenie
 
Avatar Kurzoslawa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe...
Wiadomości: 2 395
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - część 2 :)

hey kochane.
Człowiek całe popołudnie nie zagląda i co zastaje?
No ale mozna sie było tego spodziewac

Nastka miała dzisiaj gorszy dzień i dosłownie nie miałam wolnej chwili.A roboty huk!
Do tego do 15 nie mogłam liczyc na niczyją pomoc.i tak zapierniczałam pomiedzy małą,gotowaniem obiadu,nastawianiem kolejnych pan i prasowaniem.Najlepsze jest to że jakos dałam ze wszystkim rade,ale teraz czuje sie zupełnie bez sił...

Do tego chyba znowu dostaje @ Niby miałam półtorej tygodnia temu(ale to było jakies podejrzane...mniej krwi niz normalnie i krócej trwała).Poczekam i zobacze co z tego bedzie dalej

Pisałam wczesniej że rodzinka przysłała małej paczke z pampersami...połowa tej paczki to huggisy jedynki...Naszczescie pozostałe to 3.Dziwine jakos to kupili.
Jedynki sie nie zmarnuja bo juz opylam je za grosze znajomej która rodzi zaniedługo.

Anastzja spi w lezaku i smieje sie przez senNormalnie ona mnie czasem zupełnie rozbraja

Wracając do tematu z poprzedniej części ja kapie małą w wanience albo na takmi podkładzie z gabki,albo poprostu kłade ją sobie na reke a druga myje.
__________________

Kurzoslawa jest offline Zgłoś do moderatora