Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-28, 22:12   #843
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Ja bym na początku zaczęła od kupienia kominka i wosków. Są tanie, można wypróbować mnóstwo zapachów i znaleźć swoje ulubione bez poczucia, że kupiło się wielki słoik, a tu jednak zapach nie taki ładny jak nam się początkowo wydawało.
to prawda Tym bardziej, że zdarzaj się też wadliwe świece, które nierówno się palą, kopcą itp.
Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
słuszna uwaga
jakies namiary gdzie to w miare tanio i bezproblemowo kupic w necie albo stacjonarnie?
Ja kupuję na Mintishop, ale sprawdź w swojej miejscowości, czy nie ma w galerii jakiejś wyspy z woskami YC (jest ich coraz więcej), bo np. u mnie cenowo wychodzą tak samo lub ok. 1zł drożej a jednak można powąchać na żywo Są też woski z Kringle Candle, ale wczoraj za jeden dałam dychę Jeszcze go nie paliłam, jestem ciekawa czy różnica będzie powalająca, bo jak nie to zostaję przy YC.

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2014-11-28 o 23:20
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora