Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-05, 21:53   #4560
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ajra013 Pokaż wiadomość
i tak ci lepiej bylo w czarnych wlosach
wiem wiem bo nie było mi tak źle w czerni, lecz ciężko patrzeć mi było na tę czerń o to chodziło, dlatego zeszłam z koloru
Cytat:
Napisane przez jamaika Pokaż wiadomość
Lepiej, nie lepiej, raczej ważne jest to jak ona sama się w tym czuje. Mi niektórzy też mówią że lepiej było mi w czarnych włosach, ale co z tego, jeśli znudziły mi się do tego stopnia że nie mogłam na nie patrzeć w lustrze? Ja myślę raczej że to kwestia fryzury i samego zdjęcia - suwa89, ta fryzura na pierwszym zdjęciu jest śliczna, a ze spiętą grzywką trochę gorzej wyglądasz Poza tym na tym pierwszym zdjęciu wszystko jest ładnie pięknie, śliczna sukieneczka, a to drugie to chyba raczej robione na potrzebę pokazania koloru, więc myślę, że Ajra013 oceniła bardziej ogólnie całe zdjęcia, niż sam kolor Według mnie ładniej Ci w tym brązowym
hah dokładnie kochana, masz rację uśmiałam się co za fotkę tu wstawiłam już poprawiłam oczywiście efekt włosków widoczny i to razy dwa

No i mam takie same odczucia, znaczy miałam co do czerni - mówili mi że super wyglądam, ale ja sama się czułam mroczno, do lustra mi z rana ciężko było popatrzeć tak mnie przytłaczała czerń w duszy że ulala, za jakiś czas zmienie kolor na jaśniejszy brązik ale teraz nic nie ruszam, niech włoski odżyją... PoZdrawiam
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora