Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak dobrać kolor różu do policzków?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-14, 23:18   #18
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak dobrać kolor różu do policzków?

Cytat:
Napisane przez maja55
Pomadko
wkleiłaś róż Maybelline Expert Wear i mogę Ci go z czystym sercem polecić, tym bardziej że jest niedrogi 19 zł. Mam odcień Rosewood i to taki chłodny odcień różu. Pamiętam że był jeszcze jaśniutki róż oraz coś bardziej pomarańczowo-brązowego.
Róże L'oreala są świetne, ale jeżeli chcesz coś tańszego to myślę, że Maybelline będzie ok. Ostatnio próbuję także kulki rozświetlające Avonu i muszę przyznać że jestem z nich zadowolona - efekt rozświetlenia znikomy ale cera nabiera świeżości, dają bardzo subtelny efekt.
A próbowałaś może Pastel Joues Bourjois? Oni mają naprawdę bogatą paletę odcieni, cena nieco wyższa, ale nie musiałayś łączyć 2 odcieni...a zawsze to jakaś wygoda
Majciu Maybelline Expert Wear ogladałam, nawet pomazałam sobie ręcę, bo buzie już miałam wysmarowaną L'orealem .
Z Maybelline Expert Wear przypadł mi najbardzej do gustu kolor najjaśniejszy z całej palety 4 kolorów. Zaraz go bedę szukac po www. Może znajdę i zapodam tutaj.


Kobietki podczepiajacie się pod wątek jak macie problem z dobraniem różu. PO to go odkopałam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif l29l51l67l238l403_shade6.gif (3,8 KB, 6600 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując