Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - proszę o pomoc,rozpacz po kursie na żele:/
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 19:02   #12
bitt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Będzina
Wiadomości: 495
GG do bitt
Dot.: proszę o pomoc,rozpacz po kursie na żele:/

z tego co wiem to twój szkoleniowiec nie ma prawa wydawać certyfikatów logowanych EuroFashion!

Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
[...] Mam wrazenie ze stoję w miejscu,gdyż juz 4 paznokcie odpadły po paru dniach.

Przyczyny podpowietrzania sie żelu:
* zle odsunięcie skorek.
Skorki nie wystarczy odsunąć drewnianym patyczkiem ( wogole jezeli jest sie profesjonalista nie powinno sie go uzywać) lecz metalowym kopytkiem. nawet jezeli sie odsunie prawidlowo skorki na pazurku przy skorce pozostaje bardzo malo widoczna blonka ktora moze byc przyczyna zapowietrzenia. nalezy ja dokladnie usunąć pilnikiem lub najlepiej frezarka z diamentowym frezem.

* brak odtluszczenia/brak primera
Sa pazurki problemowe ktore nawet odtłuszczone 3 razy cleanerem beda sie zapwietrzac , dlatego takei problematyczne najlepiej odtłuszczac 2 razy czystym acetonem. I nawet pod żel daje zawsze primer kwasowy i naprawde zawsze pomaga.

* niedokładne zmatowienie.
Właśnie tutaj bardzo często bywaja problemy dlatego naprawde pomocna jest tutaj frezarka plus frez diamentowy. Jeżeli jej brak to najlepiej zmatowic bloczkiem (nic nie może sie świecic na pazurze) i dodatkowo pilnikiem 180 przy skórkach (bo tam najczęściej liftuje)

* złe opracowanie produktu
problem z powietrzem przy skorkach - za grubo położony jest żel przy skorkach

*złej jakości produkty lub nieprawidłowa aplikacja
jeżeli pracujesz zna dobrej firmie to ten punkt można skreślić a co to ich aplikacji to tez temat rzeka aby byla odpowiednia warstwa przy skorkach , odpowiednio zbudowana krzywa C , linis stresu , linia włosa to wszystko również ma wplyw na żywotność i zapowietrzanie pazurka.
Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
[...] i co widze ze brzegi tipsa sie trzymaja a sam środek do góry podchodzi taka jest luka ze mozna tam cośozyć :/ [....] z koleji jak przyklejałam tipsy przezroczyste z kieszonką to klej trzymał dobrze a na tych cienkich tak jak by podchodzil do góry tips. [...]
czasem przy tego typu paznokciach przydaje sie znajomosc przedłużania na formie, tips tu nie da rady
Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
[...] niby biały zel a wyglada jak mgła, lekko szarawy nie podchodzacy w biel. Czy ten zel w ogole u Was sie sprawdza?? Czy poporstu zainwestować w biała farbkę do zelu? [...]
farbka nigdy w życiu bo może podchodzic powietrzem, biały żel ESN jest ok - przed użyciem wymieszaj go dobrze patyczkiem bo pigment lubi osiadać na dnie
Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
[...]A jesli chodzi i brokat to starałam sie nakładac takze w 1 warstwie i potem musialam to opiwowywać bo po 2 warstwie nadal wystawał brokacik i nie wiem jak go nakłądać i ile bo po pilowaniu praktycznie cała płytka była z prześwitami takze musze nalozyc brokat jeszcze w 2 warstwie? [...]

odsuwasz skórki, matowisz pazura, przyklejasz tipsa, opracowujesz, dobrze odpylasz, odtłuszczasz, primer na naturalnego pazura (czekasz aż wyschnie), żel bazowy - lampa, warstwa żelu clear - lampa, warstwa żelu clear i ozdoby - lampa, zalewasz żelem clear budując krzywą C - lampa, przemywasz cleanerem, opracowujesz, odpylasz, żel wykańczający - lampa, oliwka na skórki i gotowe

Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
[...]Next Nails "Quick finish" zel wykonczeniowy na akryl i jedwab i zel [...]
firma kogucik polecam inwestycje w Intense Seal IBD

Edytowane przez bitt
Czas edycji: 2008-04-18 o 19:09 Powód: dopiska
bitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując