Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie będę oryginalna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-16, 19:50   #1
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah

nie będę oryginalna-analiza kolorystyczna HELP


Moje kochane proszę was o pomoc w określeniu typu kolorystycznego mojej koleżanki. Jest ona dla mnie wielkim znakiem zapytania. Ja już sama nie wiem, raz wydaje mi się wiosną raz latem...

Najpierw standardowo odpowiedzi na pytania:
1. Jak się opalasz -
Pierwsa opalenizna jest czerwona, ale na drugi dzień już brązowieje. Wydaje się że ma taki oliwkowy kolor jednakże z lekkim odcieniem ciepłego brązu. Ciężko jednoznaczeni określić. Opalenizna może być nawet dość ciemna.


2. Kolor oczu -
brąz, ciemny z przebłyskami złotego, ale z czarnoszarawą obwódką wokół tęczówki. Źrenice nie są czysto białe - mają ciemniejsze plamki i czerwone naczynka.
Oprawa oczu jest jasna (zarówno brwi jak i rzęsy) ale w odcieniu popielu

3. Piegi - występują i są złotawo-brązowe (nie znikają zimą - są tylko jaśniejsze)

4. Cera - cera ma chłodny jasny odcień, lekko różowawy i gdzie niegdzie wręcz niebieskawy, ale złote piegi nadają jej ciepłego kolorytu
Czasem jest lekko zarumieniona, ale na kolor różowy, a nie brzoskwiniowy

5. Naturalny kolor włosów - Ciemny popielaty bląd - nie ma złotych przebłysków (na zdjęciach włosy są rozjaśniane a natura jest na odroście (starałam się to jakoś uchwycić) ciemny, jasny.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubi kolory jasne, delikatne wszelkiego rodzaju róże, błękity, zielenie (seledyny, pistacje), jasny fiolet. Nie lubi i źle się czuje w czarnym, granacie i innych ciemnych kolorach).

Ech to chyba wszystko może wy coś poradzicie, bo mi już ręce opadają

Załączam oczywiście zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg monia_1.JPG (30,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg monia_2.JPG (36,6 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg monia_3.JPG (26,3 KB, 39 załadowań)
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując