Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obiecany pierwszy Step by step- brąz w Styu Pussycat Dolls made by Me :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-10, 13:39   #1
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Cool

Obiecany pierwszy Step by step- brąz w Styu Pussycat Dolls made by Me :)


Witajcie!

Wiem, że długo kazałam Wam czekać, ale męczyłam się z 13-stoma egzaminami, udało się bez poprawki
Więc nadrabiam to co obiecałam.
Pewnie nie jest taki jak tamten, ale starałam się.

Lepszy by był Video step, ale niestety w moim aparacie nie ma Audio
Kosmetyki opisane na zdjęciach.

Mam nadzieję, że choć 1 osoba się znajdzie, której te moje wypociny w czymś pomogą?

Czekam na recenzje, baty, opinie itd.

buziaki


KROK PO KROKU:
1. Na buzię nakładamy podkład gąbką lub pędzlem w celu ujednolicenia kolorytu twarzy.

2. Pudrem (w moim przypadku zwykłym kamiennym CC) trzeba przypudrować twarz. Nada się każdy puder matujący.

3.Teraz czas na korektor- niektóre osoby nakładają go przed podkładem, ja wolę po jego nałożeniu (czasem nawet na końcu bo cienie lubią się osypywać). W zależności od stanu skóry nakładamy w niezbędnych miejscach

4.
Nakładamy bazę na powieki np. Art deco. Jeśli nie masz bazy możesz nałożyć trochę podkładu na gąbce i przypudrować to pudrem, cienie będą się lepiej trzymać.

5.
Na całą powiekę nakładamy cień w kolorze miedziano-rudym nawet trochę poza załamanie powieki. Użyłam pasiaka African Queen-essence. Obrysowujemy tym cieniem i górna i dolną powiekę. W zewnętrznym kąciku nakładamy cień ciemno-brązowy z drobinkami.

6.
Teraz bierzemy złoty cień, który rozjaśni wewnętrzny kącik oka i doda blasku spojrzeniu. Użyłam pasiaka essence Sun Club. Rozcieramy tak, by wtopił się w rudy cień.

7.
Teraz bierzemy jakiś kremowy cień (może połyskiwać na złoto lub być całkiem matowy) i nakładamy punktowo nad rudym cieniem u góry powieki i rozcieramy jakimś większym pędzelkiem w celu roztarcia granic. Gdy to jest gotowe bierzemy kremowy cień delikatnie połyskujący i nakładamy pod łuk brwiowy tak by połączył się z cieniem niżej nałożonym i by nie było żadnego prześwitu gołej skóry.

8.
Teraz bierzemy czarną kredkę i obrysowujemy nią całą górną i dolną powiekę-może być krzywo.

9. Teraz bierzemy cienki pędzelek i sięgamy po szary-czarny cień z drobinkami i nakładamy na czarną kredkę by wzmocnić efekt. Całość rozcieramy tak, by granica między czarną linią a rudym cieniem nie była ostra.

10. Czas zaakcentować brwi-ja posłużyłam się paletką essence. Zawsze pamiętaj o brwiach, by nie zniknęły w makijażu.

11. Teraz rzęsy. Możesz je pierw podkręcić zalotką. Tuszujemy jednokrotnie ale długo, jest mniejsza szansa, że się zrobią grudki. Użyłam maybelline define a lash

12. Nakładamy róż na kości policzkowe i rozświetlacz tusz na kości

policzkowymi i nad brwiami (delikatnie, by błysk był subtelny)

13. Możesz użyć kulek rozświeltających na deser by ożywić twarz dodając trochę na kości policzkowe, nos, skronie, brodę.

14. Zostały usta. Nałożyłam pomadkę w cielistym kolorze manhattan i na to delikatny błyszczyk Delia w zbliżonym odcieniu.

Gotowe!


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg step01.jpg (111,3 KB, 1544 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg step02.jpg (99,2 KB, 1256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg step03.jpg (78,4 KB, 1133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg step04.jpg (72,0 KB, 1149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg step05.jpg (78,6 KB, 842 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg step06.jpg (107,1 KB, 1612 załadowań)
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...

Edytowane przez linkaa1987
Czas edycji: 2009-02-12 o 13:23 Powód: powiększyłam zdjęcia i dodałam opis krok po kroku.
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując