Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - delikatny debiutancki brązik..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-05, 22:19   #9
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: delikatny debiutancki brązik..

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
na twoim oku i przy tak subtelnej i wysublimowanej urodzie dla mnie tylko smoky albo taki delikatesik.
slicznie
dziękuję heh dla mnie smokey to wrażliwy temat... lubię, podziwiam i myślę, że dobrze bym się czuła w porządnym makijażu tego typu, ale niestety ja mam jakieś dziwne te ślepka, dość głęboko osadzone no i ciężko zrobić ładny smokey. Ale nie narzekam i obiecuję, że będę się starała!
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Hej ,

ja profesjonalistką nie jestem, ale powiem co widzę.

ładny makijaż, chociaż mam wrażenie że każde oczko ma ciut inne kolorki (albo to wina światła). Delikatny, nie wiem czy nie za. Trochę mocniej bym wytuszowała rzęsy dolnej powieki.
Masz piękne usta

Udany debiut.
dziękuję za opinie i za komplement
z tymi różnymi kolorkami to ja wiem, wiem jest to możliwe z dwóch powodów - to moja pierwsza sesja, i może być jeszcze ciut niedokładnie (nie żebym na co dzień chodziła w dwóch niedokładnie umalowanych oczach ) a poza tym ja mam oczy jakieś takie nierówne, że na każdej fotce, od dzieciństwa, jedno oko mam bardziej jakby przymrużone od drugiego.. taka moja uroda. Nie wiem, czy to możliwe, ale może to światło inaczej pada wtedy na każdą powiekę... nie mam pojęcia, do następnego makijażu przyłożę się jeszcze bardziej!
heh dolnych rzęs wcale nie wytuszowałam, oczywiście nie specjalnie, jakoś to przeoczyłam!

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
Sami profesjonaliści?? heloł!!:P
to nie forum dla profesjonalistek, niektóre wybiły się dzięki wizażowi tzn był w tym pomocny, bo można się tu nieźle dokształcić, także nie ma się co bać tylko wstawiać jak najwiecej tutaj dziewczyny zawsze doradzą co by można poprawić
co do Twojego makijażu to bardzo przyjemny jest, ale może bardziej podkreslić rzęsy, pociagnij je jeszcze raz tuszem oko będzie wyraźniejsze, można by również pomyślec o delikatnej czarnej kreseczce.
podoba mi się
i witamy na MM
edit piękny kolorek na ustach
dziękuję!
-to niby nie forum dla profesjonalistek ale jak patrzę na te wszystkie makijaże, takie cudownie dopracowane i perfekcyjne to tak straszliwie (pozytywnie oczywiście) Wam zazdraszczam umiejętności i talentu... i cierpliwości... I jeszcze raz umiejętności, tym razem fotografowania odpowiedniego tych wszystkich piękności...
-wiem, że dziewczyny doradzą i to wszystko w fajnej miłej atmosferze, dlatego w końcu dojrzałam do debiutu!
- a ta kreseczka to nad górną linią rzęs?
- dziękuję - kolorek to efekt mojej nieustającej fascynacji MACowymi pigmentami!

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
delikatnie ładnie wyglądasz
Dzięki
a wiesz jaki ten makijaż mi się w realu mocny wydawał... nie wiem jak mam sie umalować żeby na fotce było widać mocno... Chyba zrobię tak w jakiś dzień jak nikogo w domu nie będzie, żeby się nie wystraszyli!

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Ale jesteś śliczna Makijaż pasuje do Twojej delikatnej urody, wydaje się ok, może troszkę mocniej wytuszowałabym rzęsy, przede wszystkim te dolne Chciałabym Ciebie zobaczyć w czarnym/szarym smokey

A tutaj jest mało profesjonalistek, większość z nas amatorki - hobbystki
Witaj na MM
Dziękuję
z tymi rzęsami to j/w - następnym razem nie zapomnę! Postaram się w wolnej chwili (a będzie ich coraz mniej bo rok akademicki się zaczyna ) coś w stylu smokey zmalować!
też bym chciała być taką "amatorką - hobbystką" na pewno póki co czuję się bardzo zmotywowana!

Dziękuję dziewczyny!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując