Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zielen ze sliwka + STEP BY STEP
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-21, 10:01   #22
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Zielen ze sliwka + STEP BY STEP

Cytat:
Napisane przez madziamacius8786 Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wyszło
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie super
dziekuje

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Jak zwykle pełen profesjonalizm A do tego jeszcze step! Wszystko mi się podoba i będę próbować na sobie. Btw, mogę prosić o namiar na prv na 'dystrybutora' tych odsypek z Allegro? Jakiś link do aukcji np.? Bo też kupiłam kilka odsypek i wydaje mi się, że oryginały (piękne intensywne kolory, nie podrażniają, długo się trzymają), ale nie mam gdzie sprawdzić ich autentyczności, bo w Poznaniu nie ma salonu MACa A ponieważ chętnie dokupiłabym kilka kolorów, to jakbyś mogła podrzucić link, to będę dozgonnie wdzięczna Chyba, że aukcja jednorazowa, no to trudno się mówi
dziekuje . Babka z allegro to Pani Wróbel- bardzo miła i chetna do pomocy (kontaktowałam sie z Nia telefonicznie, rzadko odp na maile). To jej przykładowa aukcja http://www.allegro.pl/item690957570_...ne_gratis.html, ale poogladaj sobie inne wystawiane przedmioty, ma ciekawe opcje kupowania (przynajmniej miała fajna promocje jak ja kupowałam). Te ktore ja mam to duze odsypki (14,5 zł sztuka- wielkosc mozna zobaczyc na fotce). Tak jak pisałam u gory porownałam sobie moja fuksje z oryginałem w sklepie, jak na moje oko (i mojej kumpeli) to jest to samo.

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Super!
A jaka świeża ta zieleń.
Cieniowanie tradycyjnie przepiękne
dziekuje

Cytat:
Napisane przez 7minutesinheaven Pokaż wiadomość
Prześlicznie!

Muszę przyznać, że chociaż nie maluję się w odcieniach zieleni zachęciłaś mnie by się przełamać i maznąć oko ładnym zielonym.

I ogromny plus za uśmiech na zdjęciach. człowiek zmęczony wraca do domu, siada do komputera, loguje się na wizażu, ogląda makijaże i włączając zdjęcia tak starannej i ślicznej pracy owianej w uśmiech to zmęczenie przybiera lżejszej formy.
dziekuje . Miło mi, bede sie czesciej usmiechac

Cytat:
Napisane przez dreamlady Pokaż wiadomość
Nawet nie wiesz jak takie amatorki jak ja są Ci dźwięczne za ten kolejny stepik!! Tym bardziej, że Twoje stepy są bardzo przejrzyste dziękuję!!
ps. chciałam jeszcze spytać jakich pędzli używasz? chodzi mi o firmę i ewentualnie nr? z góry dzięki
dziekuje . 90% moich pedzli to Kozłowski- kupuje na www.pedzle.com i bardzo goraco je polecam. Mam tez troche Inglota, troche ze skepow kosmetycznych i calego jednego MAC'a. Na zdjeciach:
1 + 2 krok- Kozłowski CB329 wielkosc 6
3 krok- Kozłowski CB329 wielkosc 8
4 + 5 krok- MAC 217
6 krok- Inglot 6SS
7 krok- ten sam co 1 i 2.

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Niech się nie nudzi, nie, nie,nie! Lub dalej, lub
A tak poza tym to jak zwykle rewelacja, podoba mi się połączenie zieleni ze śliwką. Ktoś już wyżej napisał, że mimo intensywności kolorów, wyglądają one strasznie lekko.
Czy ten stepik mogę na dysk wrzucać?

Acha, a jaki masz tusz?
dziekuje . Moje stepy do swojej własnej potrzeby bez problemu mozna sobie na dysk wrzucac, nie mam nic przeciwko. Zapomniałam dodac jaki tusz hehe, ale gafa. To Loreal telescopic.

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Sliczny makijaz i bardzo pomocny step
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Zuzka20 Pokaż wiadomość
bardzo ładne odcienie dobrałaś, nie gryzą się w połączeniu, podoba mi się, jest delikatnie i świeżo

Włoski już chyba troszku odrosły?

dziekuje . Ano odrosły, trzeba do fryzjera, wybieram sie na dniach, moze nawet dzisiaj , musze sie z fryzjerka zdzwonic. Zuziu Kochana kiedy zobacze znowu Twoja piekna buzke na MM? Ja wiem, ze jestem monotematyczna, wybacz, ale strasznie lubie te Twoje dzieła sztuki. Pozdrawiam Kocie
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując