Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-06, 11:50   #177
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dzięki Selene, do 3 gr to nie, poprostu jakieś 3 kg chcę zgubić i tak zostać, ale stopniowo, nie spieszy mi się. Poza tym nie chcę się zestarzeć No i właśnie myślę nad włączeniem odżywek, bo poprostu nie mam czasu na szykowanie sobie posiłków wg jadłospisu
Do zrzucenia 3 kilo na pewno nie potrzebujesz 3 g , a 2g w zupelnosci wystarczą W100g piersi z kurczaka jest tylko 20 g bialka, inne produkty maja jeszce mniej bialka ,wiec przy 5 posilkach dzinnie jak to rozlozysz bedziesz na pewno syta Mam nadzieje ze nie stosujesz Dunkana

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dzięki Selene, do 3 gr to nie, poprostu jakieś 3 kg chcę zgubić i tak zostać, ale stopniowo, nie spieszy mi się. Poza tym nie chcę się zestarzeć No i właśnie myślę nad włączeniem odżywek, bo poprostu nie mam czasu na szykowanie sobie posiłków wg jadłospisu
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a o jakich odżywkach myślisz?
Sa to odzywki w formie bialego proszku, zawierajace do nwet 90 % bialka, wiec mozna zmiast wpychac w siebie tony miesa , zjesc go polowe i uzupelnic odzywka. Kilogram kosztuje od 60 do 100zl, wiec tanio
nie jest Wystarczy pojsc do pierwszego sklepu z odzywkami, tam wam sprzedawca wytlumaczy co i jak
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora