Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zabiegi odmładzające
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-23, 11:07   #14
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
Tak wszystko się zgadza, pisząc "raz" miałam na myśli jeden cykl. Z założenia miały być 3 zabiegi, ale moja skóra "piła jak głupia" i miałam z tego co pamiętam to aż 5 zabiegów. A odstepy były zalezne od stanu skóry i stosowanej mieszanki środków, i były to 1, 2, lub nawet raz 3 tygodnie między zabiegami. Miałam igłową. I prawie zero dolegliwości właściwie po 2,3 godzinach moja twarz wyglądała już prawie normalnie Jedynym sladem były w paru miejscach malutkie ranki odukłucia igła, ale bez wylewów czy zasinień.
Dlatego ja z kolei jestem zdziwiona, że to u ciebie tak przebiega.... Możę jakieś uczulenie na podane środki ? Kontaktowałaś się z lekarzem ?

aaa no to wszystko jasne ,uczulenia napewno nie mam bo moja skóra na alergie inaczej reaguje, zresztą ten lekarz uprzedzał mnie że moge miec wylewy i sianiaki ale nie sądziłam że aż takie, szok,myślę że ten lekarz chyba był jakiś lewy, sam zabieg tak mnie bolał że aż łzy mi ciurkiem leciały, to co zrobił z moją twarzą to normalnie brak mi słów, mam siniaka na sianiaku , a pod okiem to siniak jest wielkości jedno groszówki, może za grubej igły używał albo poprostu nie ma wprawy w robieniu tego zabiegu , a ciebie też tak bardzo bolał ten zabieg?

od wczoraj zastanawiam się nad mezoterapią bezigłową tylko mam obiekcje co do efektów czy tez są tak widoczne jak przy tej igłowej i jak często trzeba powtarzać cykl 10 zabiegów???

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-03-02 o 19:05
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując