Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zabiegi odmładzające
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-03, 10:21   #19
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Odmładzanie skóry, rewolucja, czy ktoś wie ?

Cytat:
Napisane przez Pablitos Pokaż wiadomość
dokładnie tak jak Madziorka mówisz, To napeno thermage. Jeżeli Toffikowa mówi ze kosztuje kilka tysięcy, to tylko to wchodzi w grę.


Zabieg THERMAGE jest unikalną i na wskroś nowoczesną medyczną metodą napinania skóry, poprawy konturów twarzy, szyi, brzucha, ud i ramion.
Fale radiowe wnikając głęboko w skórę właściwą i tkankę podskórną nagrzewają je objętościowo przy czym następuje równocześnie chłodzenie i ochrona naskórka.
Fale radiowe wnikając głęboko w skórę właściwą i tkankę podskórną powodują:
  • w pierwszym etapie - skrócenie i odnowę struktury włókien kolagenowych stanowiących "rusztowanie skóry", które w procesie starzenia się uległy wydłużeniu i poskręcaniu, w efekcie czego włókna te odzyskują sprężystość i elastyczność,
    • w drugim etapie, trwającym do 6 miesięcy od dnia zabiegu, następuje uruchomienie mechanizmu gojenia się ran i prowokacja fibroblastów do produkcji kolagenu powodując w ostatecznym efekcie przebudowę struktury skóry i silne jej odmłodzenie.
    Dotychczas objawy starzenia się skóry, takie jak: jej nadmiar, wiotkość, zaburzenia owalu, opadające powieki można było leczyć chirurgicznie wycinając nadmiar skóry.

    THERMAGE pozwala na niechirurgiczne zwiększenie napięcia skóry i uzyskanie efektu liftingującego.
    W ostatecznym efekcie skóra zostaje ściągnięta i zagęszczona, poprawia się jej struktura, zmarszczki ulegają wygładzeniu, podnoszą się brwi, poprawia się owal twarzy oraz napięcie skóry szyi.
    Przebieg zabiegu:
    Zabieg trwa od 30 minut do 2 godzin.
    Zabieg wywołuje uczucie ciepła.
    Nie stosuje się znieczulenia .
    Zaraz po zabiegu można odczuwać mrowienie w skórze a skóra może być lekko obrzęknięta i zaróżowiona. Odczuwalne i widoczne jest napięcie skóry.
    W większości przypadków starcza jeden zabieg aby osiągnąć zamierzony efekt końcowy.
    Po zabiegu Pacjent można wrócić do wykonywanych wcześniej zajęć.
    Efekty zabiegu są subtelne i wraz z upływem czasu stopniowo narastają.
    Pierwsze wyraźne efekty widać po 4 - 8 tygodniach, dalsza poprawa jest po 3 - 4 miesiącach.
    Po 6 miesiącach uważa się że mechanizm regeneracji skóry został zakończony.
Pablitos , podaj propszę źródło.

Cytat:
Napisane przez Toffikowa Pokaż wiadomość
No to chyba jest taki zabieg
Nazwa co prawda jaby inna ale generalnie o to chodzi - a ten opis to pochodzi z jakiejs konkretniej kliniki ?

Madziorka, ja chyba jednak zdecyduję się na tradycyjną metode igłową, ale ciekawa jestem jak jest z tą bezigłową. Jak już bedziesz wiedziała więcej to daj znać prosze
zapisałam się na mezoterapie bezigłową, nawet zapłaciłam juz góry za zabiegi mam mieć ich 10, podobno efekty są dokładnie takie same jak po tej igłowej, hmmm zobaczymy, będe na bierząco pisać co i jak ja niestety po mezoterapi igowej do dziś mam wielkiego siniaka w okolicy oka a minął już ponad tydzień od zabiegu, także nie mogę sobie pozwolić na to żeby wyglądać jak bokser ale efekty po jednej aplikacji mezoterapi igłowej są u mnie widoczne, nawet moja mama zauwazyła

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-03-03 o 10:21 Powód: post pod postem
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując