Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja kobieta jest dziwna i mnie denerwuje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-23, 12:20   #17
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Moja kobieta jest dziwna i mnie denerwuje

Cytat:
Napisane przez jantrzeci Pokaż wiadomość
To jest taki naoczny dowód, ale może dwie moje byłe mnie trochę spaczyły, bo były baaardzo zazdrosne i dzieki temu czułem, że jestem dla nich strasznie ważny, że boją się mnie stracić.

Zdaję sobie sprawę, że to trochę dziecinne myślenie, ale nigdy nie miałem sytuacji, że byłbym jakoś strasznie potrzebujący i moja kobieta by mi pomogła - to też by mógł być dowód miłości. Niektórzy mówią, że to się po prostu czuje, ale ja właśnie jakoś tak marnie to czuję z jej strony jest mało emocji, ale to może być charakter. Więc skąd mam wiedzieć jak jej na mnie zależy?
Wiesz czego to był dowód? Ich poczucia braku własnej wartości. Szanująca się kobieta nie rzuci się "z pazurami" na inną, bo ta z jej misiem rozmawia. I nie to nie znaczy, że jesteś jakiś super , a znaczy jedynie, że wolą takiego, niż odejść i poszukać kogoś innego.
A jeśli Ty sam prowokujesz takie sytuacje (nie mówię to o zwykłej rozmowie, ale o flircie i podrywie na oczach partnerki), to jesteś płytki, bez szacunku do swojej kobiety. I jeszcze byś potem namiętnego seksu chciał. Zejdź na ziemię.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując