Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nogi.. i nie wiem co robic ? :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-06-12, 20:26   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: nogi.. i nie wiem co robic ? :(

Agentka-Ola napisał(a):
> chciałabym sobie pomóc..bo od pewnego czasu- ale nie pamietam od kiedy / na moich nogach ( okolice ud) pojawiły sie popękane naczynka.. nie podoba mi sie to i widze ze jest ich wiecej .. dlaczego ?? co robie zle ? czy na to cos co mi sie pojawilo- nie są to zylaki! - jest jakis domowo-farmakologiczny sposób zeby sie tego pozbyc ? jakos uszczelnic te naczynka ? Czy to ze sie pojawily zalezy od:

Oluśku !!
mam to samo ... na łydkach tez kilka ...

> -tego ze moja mama podczas ciazy tez takie miala ? - ja w ciazy nie jestem..

MOJA mama do disiaj nie ma ani jednego ... (62 lata)

> -tego ze smigam na obcasach - ok 7-10 cm ?

ja nie wkładam wyższych niż 5 cm, a kiedy tylko mogę, pomykam na płaskim albo prawie-płaskim

> -tego ze biegam i ogólnie jestem aktywna ?

a ja głównie siedzę (średnio min. 15 godz./dobę)

> -tego ze nie jem miesa i brakuje czegos tam w organizmie, jakichs mikro, makro pierwiastków ?

a ja jestem predator obżeram sie mięsem (wszelkim białkiem)
>
> dodam, ze nie mam wachan wagi- od 12 lat ciagle w granicach 47-51 przy 170 cm. Na buzi nie mam zadnych naczynek.

wahania wagi ... u mnie jak najbardziej ale naczyńka wylazły mi zdecydowanie PRZED wahaniami ...

> Jak moge sobie pomóc ? da się to jakos zaleczyc ? czego unikac ? wiecie cos na ten temat babki ?? prooosze o pomoc moze jakies osłonowe witaminki ? sama juz nie wiem co robic ?? nie zostawiajcie mnie samej sobie bo sfiksuje
>
> plis, plisss...

Oluśku, Kocik
Ty zrób to, na co ja nie mam czasu - idx do naczyńkologa mu to pokazać !!! /i napisz mi, co się dowiedziałaś / ze swej strony dodam, że : zauwałyłam wzrost ilości pajączków po użyciu mechanicznego depilatora ...

a w ostatnich dniach nie mogę juz siedzieć po prostu ( a sypiam po 4 godzinki .. / - tak mnie nogi bolą (to siedzenie, te upały ... )l kupiłm kilka kremów/ żelów w aptece, troche toto pomaga .. - ale najlepszy jest bioptimale YR rutinoscorbin ja dość regularnie wcinam; jedno powiem : od tego Ci pajączki nie znikną; co najwyżej nowe nie powstaną ...
jakby co, to kumpela ma brata który robi kariere w branży ... nawiązać kontakt ???
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując