Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-17, 13:05   #735
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Łał super ci to wyszlo jak na ciemniejszych wlosach!!! Witamy w gronie rudzielców
Aż się sama zdziwiłam, kiedy wysuszyłam włosy, oczywiście pozytywnie

Cytat:
Napisane przez Vanilla89 Pokaż wiadomość
ale masz śliczny kolor wlosków ) zazdroszczę! ja ogolnie z natury też jestem powiedzmy że ruda, choć zawsze tego koloru się wypierałam i do tego pory też wypieram.. każdy mi mówił że mam piękny kasztan ;D od paru lat farbuje się na czarno i denerwują mnie wkolko moje odrosty, ktore musze farbować co 3tyg:/ chcialabym sie przełamać i wrocic do swojego koloru.. ;D patrzac na wasze posty, stwierdzam ze rudy jest ładny. Podoba mi sie na kimś, ale czy sama bym potrafiła być znow ruda? Kazdy mnie juz zna jako czarnulkę ;D i chyba dziwnie by bylo ;D Oczywiscie jeśli nawet bym chciala, to jak zejść z czarnej farby, ktora uzywam od paru dobrych lat Mimo ze marzy mi sie jakis delikatny kasztanik
Dziękuję, dziewczyny, za komplementy Co za życie, ja marzę o rudych, a ta je farbuje. Ech, zero sprawiedliwości na tym świecie Oczywiście życzę udanego powrotu do naturalnego koloru.
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! Łączmy się!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zgłoś do moderatora