Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki opalające
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-15, 13:20   #20
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Tabletki opalające

Cytat:
Napisane przez malgosinka Pokaż wiadomość
Stary wątek, ale może ktoś odpisze. Poszukuję tabletek, które nadają skórze ciemniejszy odcień. Ja mam ciemną karnację i ładnie się opalam, ale nie lubię leżeć na słońcu. Korzystam z solarium, ale nie jest to zdrowe. Poza tym żeby był efekt trzeba bywać w solarium przynajmniej raz w tygodniu. Poszukuję jakiś tabsów, które zatrzymywałyby opaleniznę na dłużej i same nadawały ciemniejszy odcień. Słyszałam, że dobry jest Solarin Max, ale podobno drogi. Może ktoś przetestował tańsze odpowiedniki i może mi coś polecić?
A przeczytałaś chociaż ten wątek??
===>
Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Hej. Ja tam nie wierzę w jakieś opalające cuda.
Przy betakarotenie trzeba uważać, żeby nie przekraczać dopuszczalenje dawki.
Są różne preparaty z bk, nie tylko solarim max. Skład mają zbliżony, ale najlepiej jest je porównać, jaką mają zawartość bk w sotosunku do ceny, bo po co przepłacać.
Solarin 100 tabletek kosztuje ok.70-80 zł. Dużo.
Ja biorę Beta-sun (100 tabl. 20 zł), a można jeszcze zwykły polski bk, to jest to samo, a wychodzi taniej.
Ale na efekty trzeba poczekać, pojawiają się tak gdzieś dopiero po miesiącu
Przy tym skóra nie jest opalona, ale ma po prostu ładniejszy odcień, nie taki blady.
Moim zdaniem warto. Skóra dzięki bk. zyskuje lepszą ochronę przed promieniowaniem słonecznym, a przy tym lepiej się opala i dłużej utrzymuje.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując