Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak nadać sprężystość włosom???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-07-23, 19:41   #6
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: jak nadać sprężystość włosom???

Witaj siostro! [img]icons/icon12.gif[/img] Skąd ja to znam ...[img]icons/icon7.gif[/img]
No więc w końcu nie piszesz, co wyczyniałaś z kudełkami, w moim przypadku katastrofalne skutki przyniosły:
1. przeprowadzka (woda !!! - jak idę do salonu ktory ma wodę fryzjerską (prawdopodobnie miekką, kudełki sa cudne przez tydzień, a po myciu u siebie w domu - wronie gniazdo co rano [img]icons/icon22.gif[/img])
2. szampon (sto lat temu Vidal Sasoon 2x1 - pierwszy raz w życiu dostałam łupieżu)
3. hormony (kudełki wyłaziły)
4. fryzjerki-siusiumajty w moim BARDZO RENOMOWANYM salonie (odtwarzały mi balejaż odarwiając włosy jak popadnie, zamiast wybierać pasma juz rozjaśnione; efekt - zniszczyły mi całą czuprynę, grube i martwe włosy to rozpacz [img]icons/icon9.gif[/img] )W rezultacie - co mi pomaga? - jednak Kerastase, ale trzeba sobie dobrać produkt do swoich włosów (u mnie - rewelacja to Oleo-Relax, a zielona seria i np. linia do suchych włosów nr 3 - kompletny kit, z wyjątkiem maski Masquintese ...)
I potwierdzam, że te "nie do spłukiwania" bardziej szkodzą, niż pomagają - z takich produktów sprawdziły mi się Ekinosy włoskiej firmy Intercosmo oraz zwykle Szwartzkopfy (ale nie odżywka termoaktywacyjna)
No i jeszcze - z Kerastase - Aqua-Oleum (istny cud!! >> patrz KW)
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując