Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-22, 22:00   #4386
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Selekcjonerko, daj znać jak przetestujesz fluid LRP do ciała. masz porównanie z fluidem do twarzy?
Jasne, jak tylko wypróbuję - dam znać i porównam do znanych mi innych Antków. Póki co, wysuszam sobie twarz Brevoxylem, używam więc treściwszych filtrów.

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Natomiast zrobiłam sobie dzień wolnego i byłam dzisiaj na wspaniałej wycieczce rowerowej - nie żaden tam wyczyn, ale pojechałam do Konstancina, gdzie wybyczyłam się w tężniach czyli z jeżdżenia rowerem było głównie siedzenie ale i tak tyłek mnie boli... Mieszkankom południowej Warszawy bardzo polecam. Jeżdżenie, nie bolące tyłki.
No i TŻ ma za swoje - on jest niefiltrowalny, więc teraz siedzi i cierpi z czerwonymi ramionami. A ostrzegałam, chciałam nawet na siłę smarować... uparte stworzenie... a wydawałoby się, że mało słońca było - siedzieliśmy w cieniu, tylko kawałek polnej drogi był nasłoneczniony... A u mnie solar expertise sprawdził się (dosmarowywany) bez zarzutu. Na ciele, bo na twarzy sprawdzone w bojach lait veloute.

Ależ się rozpisałam!!!
Ooo... Osobiście robię dziennie po kilkadzieści km, a ostatnio tak mnie naszło, że zrobiłam w ciągu trzech dni 200 km. Dzisiaj byłam w Powsinie i Lesie Kabackim, wiec niedaleko Ciebie. W ogóle te okolice to moje ulubione rejony na wycieczki rowerowe.

PS. Czy Wam też nie wyświetają się emoty?
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora