Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Make up dla Gadmarki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-24, 20:50   #1
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020

Make up dla Gadmarki:)


Kochana Gadmarko..
Bazując na wszystkich wskazówkach jakie mi dałaś postanowiłam zaryzykować i namówić Cię na mocny make up, którego nie musisz sie obawiać bo Twoje oczy dają ogromne pole do popisu.. Jestem pewna że będzie Ci pasował-i mam nadzieję że chociaż go przećwiczysz

"Inny smokey" Czarny cień w kąciku(ok, duuuużo czarnego cienia) przechodzi delikatnie w szary, pełen drobinek.. a od zewnetrznego kącika i nad łukiem rozświetlony jest różowo-fioletowym i białym. Wszystkie cienie mocno perlowe/mieniące sie
Dolna powieka-od wewnetrznej strony niebieska kredka, która świetnie podkreśli Twoja tęczówke(), niżej czarny cien/kredka i niebieski cień. Dodaję tak dużo zdjęć że chyba widać wszystko(ale jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz stepa-pisz)

Alternatywnie mam drugą propozycję(jeśli ten okaże się zbyt ciemny-a wiem że lubisz brązy)

Technika podobna, tylko że cienie wyciagamy niżej. Czarny w zewnetrznym i po luku, dalej czekoladowy braz, dwa odcienie fioletu-a dół-żywioł znowu był, ale strasznie mi sie spodobało: biała kredka, na to biały cien z dużymi brokatowymi drobinami i złoty cien(możesz tez użyc poprostu eyelinera brokatowego-ja takiego nie mam, wiec kombinowałam.. )

(przepraszam za okropne rzęsy, ale make up byl nakladany na ten dzienny bo musiałam zostać dlużej w pracy.. i nie zdażyłabym zmywać itp..)

Część zdjęć(większośćw zasadzie) niestety juz z lampa..


Czy ja się znowu rozpisałam za bardzo?






Kosmetyki-załączam zdjęcie pobojowiska oraz lista:
  • podkład, primer, róże, korektor mineralne(EDM)
  • róż Pink Ribbon(1szy make up) i New Car Smell(2gi make up)
  • bronzer 10 Benefit
  • Butterfly Pearls Guerlain
  • zestaw kredek do oczu Urban Decay(nowe odkrycie, które barrdzo polecam
  • Tusz Dior Iconic
  • Cienie Urban Decay, IsaDora("4"-użyłam białego i kremowego) i ArtDeco(szary)
  • Błyszczyk Chanel
No to zaczynamy OT
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-01-23 o 19:37 Powód: dopisek
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując