Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ziołowo/Mazidłowo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-24, 20:07   #544
martaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: Ziołowo/Mazidłowo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie włosó

Witam, po az pierwszy na tym forum jestem zaskoczona bo nie wiedziałam że takie cuda mozna robic i że wogóle jest cos takiego jak półprodukty (do kupienie). proszę Was o małe wskazówki .... bo przeglądając produkty Thanatos to mam ochotę wszystko co służy włosom zakupić pomieszać i nałożyć na włosy

Interesuje mnie wcierka na porosty włosków (no i może pobudzenie cebulek bo mam okrutnie przerzedzone .... a jednak włosy jako jeden z podstawowych atutów kobiety w moim przypadku odbiera mi pewności siebie). czy mogłabym pomieszać z odżywką Jantar (lub woda brzozowa) tylko ekstrakty z jabłka, pokrzywy, skrzypu, kasztanowca, saw palmetto ... no i myslałam jeszcze o kofeinie. Czy muszę dodawać jeszcze spirytus i BHT tak jak w przepisie Marii ... czy to wpływa na intensywność działania?No i jakie terminy ważności maja takie wcierki? Na jakich bazach można robić jeszcze wcierki?

Wszystko jak na razie jest dla mnie czarna magią a nie chciałabym stworzyć wybuchowej mikstury. Czy są jakieś złote zasady nie łączenia ze sobą półproduktów ( na razie wyłapałam że nie łączymy keratyny z ekstraktami).

Wiem dziewczyny że mogę o tym wszystkim poczytać na forach .... ale nagle zobaczyłam światełko w tunelu dla moich trzech włosów na krzyż i dlatego proszę o radę, żebym mogła jak najszybciej zacząć kurację.
martaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując