Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 18:26   #594
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ludzie to dziwne stworzenia wciaz chca wiecej i wiecej i ciagle im malo
A co do serum to fakt..dlatego ja uzywam naprzemiennie to z wit c z tym z zielonej herbaty...ale oba sprawiaja ze buzka ma kolor i rumience i brak opalenizny mi w ogole nie doskwiera bo buzka taka zdrowa sie wydaje

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Marea zgadzam się z Tobą. ja to tak mam z witaminą C, jak ją używam to po czasie wydaje mi się ee normalnie wyglądam chyba nie działa, a jak sobie zrobię przerwę to po paru dniach już widzę, że coś się zmieniło i potem jak znowu zacznę używać serum to widzę że to jednak działało, tylko mi się wydawało, że to już normalne i ciągle chciałam więcej efektów.
Tak sobie pomyślałam, że może te wszystkie opinie, że coś już nie działa to właśnie dlatego, bo to tak naprawdę działa, tylko myśmy się przyzwyczaili jak sie tak codziennie patrzymy na siebie w lustrzeZ tym działa i nie działa to trudna sprawa nie?
marea jest offline Zgłoś do moderatora