Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-28, 22:27   #597
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam dylemat związany z serum z witaminą C Właśnie przeczytałam w opisie Flavo-C Aurigii (a przecież to z BU to prawie to samo ), że jest przeznaczone powyżej 30 roku życia, a ja mam 22 :| Chciałam się w nie zaopatrzyć przy następnym zamówieniu licząc na ukojenie naczynek na policzkach i rozjaśnienie cieni pod oczami od siedzenia przy komputerze (cóż poradzę, takie studia wybrałam :P) oraz profilaktycznie latem, ale teraz już sama nie wiem :| Może póki co powinnam sobie dać spokój i nie aplikować skórze silnie działających specyfików, poczekać aż na prawdę będą mi potrzebne? Co o tym myślicie?
Te wszytskie opisy dotyczace wieku sa tylko umowne i nie nalezy ich brac doslownie. Pod uwage powinnas wziasc stan skory, rowniez dlugie godziny przed komputerem spedzane powoduja ze skora potrzebuje wzmacniaczy..ja na twoim miejscu smialo bym zastosowala..zreszta nie musisz stosowac codziennie
marea jest offline Zgłoś do moderatora