Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzjerki czarownice...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-23, 14:00   #25
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: fryzjerki czarownice...

Powiedzcie mi, dlaczego nie ma NORMALNYCH fryzjerów w Polsce.? takich co to doradzą ale nie obetną włosów na siłę, co są mili, nie zakładają z góry w czym jest klientce dobrze a w czym nie.
Wiem jedno - gdybym ufała fryzjerom (bez względu na to czy to "miszczynie"wygyrwają ce ogólnopolskie konkursy czy osiedlowe fryzjerki) - miałabym resztki włosów obcięte na jeża i ufarbowane w platynowo białe pasy jak bursuk. "Bo przecież ta fryzura pasuje do pani".
ehhh... fryzjerzy to jedna wielka TRAGEDIĄ!
Zawsze twierdzą, że włosy są zbyt długie, zbyt zniszczone, nie modnie ufarbowane, że za słaba woda utleniona, że trzeba "wycieniowac w asymetryczne pasma nadjące objętości", itp
A same fryzjerki jak wygladają? Włosy mają nieludzko obcięte, postrzępione, zmaltretowane prostownicami, karbownicami, lokówkami i czym tylko diabli wiedzą. Ubrane bez gustu w jarmarczne ubrania, drapiące tipsami kilkucentymetrowymi, albo zapuszczone i zatuczone matrony z jakimiś grzywko-lokami na głowach. I jak tu oddać się w ręce takich osób? jak im zaufać?
Nie obrażam tu nikogo, zadaję sobie sprawę, że gdzieś we wszechświecie istnieją NORMALNE fruzjerki - inteligentne, uprzejme, miłe, profesjonalne. Tylko dlaczego ja nigdy takich nie spotykam???

Edytowane przez beliczek
Czas edycji: 2005-07-23 o 21:07
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując