Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-15, 08:18   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

wiesz- przez tyle lat apteki słyszały, że brak produkcji, jeszcze zimą producent pytany mailowo pisał, ze nie ma i nie będzie, ze odruchowo, bez ponownego sprawdzenia w aptekach mówią, że nie ma.
Mozna powiedzieć, że jest bo już kupowałaś niedawno, albo po prostu, żeby zadzwoniono do hurtowni i sprawdzono na świeżo.
Chyba, że problem dostyczy tylko konkretnego stężenia- jakiś miesiąc temu w hurtowniach farmaceutycznych były dostępne dwa stężenia 0,025% i któreś mocniejsze. mogę to sprawdzić jeszcze raz.

Ja mam Atrederm z 0,025% tretinoiny (najsłabszy) i używam go w celu redukcji rozstepów. Wylewam troche na dłoń i wmasowuję w skórę (producent poleca na wacik i używać jak toniku, ale uznałam, że w ten sposób zmarnuję sporo płynu, który niedwracalnie wsiąknie w wacik) Prawie skończyłam buteleczkę i szykuję się do kupna mocniejszej wersji. Rozstępy jak były, tak są (wiadomo, nie znikną natychmiast), ale skóra zrobiła się bardzo miła w dotyku, zniknęła "gęsia skórka" itp niedoskonałości.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując