Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-06, 23:43   #115
Sweet Babe
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Babe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 167
Dot.: Sposób na opaleniznę- wierzycie w to?

Cytat:
Napisane przez boniulka
To mnie własnie dziwi,czytac sie nie chce bo ręce opadają,ale pisac złosliwe uwagi to się chce Bystre dziewczynki zapewne mają to gdzieś czy jest to zdrowe więc szkoda trudu niektórych aby im to uswiadomić...lepiej nie wchodzić na wątek jesli temat nie jest odpowiedni dla tych rozsądniejszych
Pozdrawiam
Sama napisałaś: "wszystko jest dla ludzi więc po co takie zgryzliwe uwagi,naprawde czasami aż się nie chce czytać niektórych wypowiedz"
no i sama wpadłas w bledne koło odpowiadając na nasze "zgryzliwe uwagi"

a Agnieska wlasnie dobrze napisala o popularyzowaniu opalania na olej, oliwke itp na takie wątki trzeba reagowac bo jak wejdzie tu jakas mloda dziewczyna i przeczyta te "cudowne" sposoby to zrobi sobie krzywde naprawde sądzisz ze ci rozsadniejsi powinni siedziec cicho?mozliwe ze niektorzy maja to gdzies ale nawet jedna osoba ktora wezmie to do siebie to sukces bo mam nadzieje ze znasz skutki tego typu opalania? z jednym moge sie z Toba zgodzic zeby nie koniecznie wypowiadac sie i wchodzic na watki które nie sa zgodne z naszym swiatopogladem ale tylko i wylacznie pod warunkiem gdy nie promuja glupich zachowan...bo chyba nie wmowisz nikomu ze stosowanie filtrow jest szkodliwe dla zdrowia a opalanie na olej to cudowny sposob na młodosc i zdrowie hmm? jezeli trudno ci zrozumiec co mam na mysli to dam ci dosc skrajne porownanie: jezeli ktos by zalozyl watek o wspanialym dzialaniu mocnych narkotykow to czy nie na miejscu bylaby jakakolwiek interwencja?biorac pod uwage ile mlodych osob moze na taka strone wchodzic?
__________________
Sweet sweet baby
Life is crazy
But there's one thing
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever


Sweet Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując