Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak wygladacie?
Wątek: jak wygladacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-11, 16:23   #233
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: jak wygladacie?

Cytat:
Napisane przez evee
vanilla sky- potwierdzasz teorie , ze kobiety z ciemnymi wlosami wygladaja ..jakos tak bardziej tajemniczo.. fascynujaco. Hmm ja tez zastanawiam sie juz jakis czas(pol roku ;P) nad zmiana koloru..ale odkad pamietam mialam rozne odcienie blondu- najdalej posunelam sie w przyciemnianiu do prawie miedzianego odcienia..
a moze by czekoladka?
tylko boje sie , ze jesli to bedzie niewypal to bedzie mi trudno wrocic do "starego" koloru...
ech..i chcialabym i boje sie DDD
ja tez sie bardzo balam, bo od kilku lat mialam wlosy jasny blond. a wczesniej ciemny blond, wiec nigdy nie szalalam z ciemniejszymi. ale po chwili tak mi sie ten bkond znudzil, ze musialam cos zrobic. zaczelam sie bawic farbami pol-trwalymi. troche sie balam jak to wyjdzie na blondzie, ale na szczescie nie wyszlo jakos dziwacznie. najpierw mialam clairol, taki miedziany, ktory to zniknal po pierwszym myciu. potem kupilam poltrwala loreala i ona okazala sie doskonala - pokryla jasniejsze i ciemniejsze wlosy tak samo, wszystkie w tym samym kolorze (mialam wczesniej balejaz i odrosty). najpierw mialam taki mahoniowy braz. ostatnio sobie poprawilam brazem, wyszedl bardzo ciemno ale wszyscy chwala! jeszcze pol roku temu w zyciu bym nie pomyslala, ze bede sie brazowila. ale obieta zmienna jest
fryzjerka powiedziala mi, ze nawet te poltrwale nie do konca sie zmywaja i ze jak chce wrocic do blondu to musze zaczac od stopnioweo rozjasniania pasemkami.
w kazdym badz razie, wiecej odwagi, evee. ja sie bardzo balam bo jestem blada i mam cienie pod oczami, balam sie ze z ciemnymi wlosami to sie uwidoczni. a tu prosze, sa nawet tacy co wlasnie wola te ciemne wlosy od blond. mysle, ze znacznie bezpieczniej eksperymentowac z kolorem dziewczynom z ciemna oprawa oczu. to taka moja teoria. widze, ze masz mocne, ciemne brwi, chyba naturalne, tak? mi sie wydaje, ze super bys wygladala w brazie.
daj znac jak sie odwazysz
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora