Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sztuczne rzęsy - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-12-18, 18:30   #12
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: rzęsy

Ceny rzes sa bardzo zroznicowane, ale nie sa to wielkie kwoty. To zalezy bardzo od firmy. Jesli jeszcze nigdy tego nie robilas to raczej polecam Ci kepki. sa latwiejsze w uzyciu a efekt duzo bardziej naturalny.

Bardzo wazny jest do tegp dobry klej. Dla mnie osobiscie najlepszym jest klej Duo ( dostepny w sklepach dla charakteryzatorow, min. Makryon na Pieknej w Wawie). Kosztuje ok. 60 zl , ale jest baaardzo wydajny. I co wazniejsze, swietnie trzyma rzeski i jest latwy przy demakijazu oczu.

Kepki naklada sie na pomalowane rzesy tuszem, tuz przu nasadzie naturalnych rzes. Najlatwiej robic to cienka pesetka.

Rzesy cale, mozesz dowolnie przycinac. Smarujesz klejem ich brzeg. Przyklejasz tuz przy rzesach i drewninym patyczkiem lub cienka szpatulka naciagasz delikatnie powieke na rzesy ( na ten element gdzie jest klej). Wtedy rzesy naturalnie sie podnosza do gory i nie ma ryzyka efektu opadajacej powieki.
I na koncu dopiero tuszujemy nasze naturalne rzesy. Badz deliktnie przyklejamy je do sztucznych jesli mocno sie odznaczaja.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując