Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-26, 11:13   #1
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384

Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opinie


Postanowiłam wydzielić osobny wątek na temat cudownej roslinki- czarnej rzodkwi, zwanej potocznie czarną rzepą

Piszmy o naszych postrzezeniach na temat jej stosowania, najlepszych kosmetykow z wyciagiem z czarnej rzodkwi itp



to ja zaczynam:
kochane Wizazanki podsuneły mi pomysł z wcieraniem w skore glowy soku z rzepy. Rzodkiew obieramy ze skory, scieramy na tarce, przecedzamy przez gaze. Soczek wcieramy w glowe, nakladamy recznik i chodzimy tak przynajmniej z godzinke. Pozniej myjemy normalnie szamponem. Pieczenie skory to normalny objaw Da sie przezyc

Czarna rzodkiew stosowana zewnetrznie przeciwdziala lojotokowi, łupiezowy i pobudza cebulki wlosowe, przeciwdziala wypadaniu włosów. niektorzy zauwazaja, ze wlosy rosna szybciej niz zwykle

Sok z rzepy stosowalam dopiero 2 razy, ale mam zamiar aplikowac go regularnie

kosmetyki do wcierania w skore, ktore testowalam:
-lotion Seboradin, mialam obie wersje, wersja do przetluszczajacych sie stosowana przez pare tygodni zapobiegla wypadaniu wlosow i przyspieszyla ich porost preparat pomogl na podrazniona skore glowy. uwazam, ze to bardzo dobry produkt, ale na lojotok nie dziala, przynajmniej u mnie

-obecnie stosuje rowniez kuracje wzmacniajaca firmy Joanna, zapach ma mniej intensywny niz Seboradin, rowniez dziala kojąco na skore, na razie stosuje go dosc krotko, wiec ciezko ocenic efekty

szampony, ktore stosowalam:
-Joanna Rzepa- wersja do przetluszczajacych sie oraz wersja do przetluszczajacych sie z odzywka-bardzo dobre produkty, wlosy sa po nich gladkie i lsniace, wersja bez odzywki jednak bardziej mi odpowiadala
-Eva Natura z czarna rzepa, skrzypem polnym, rowniez bylam zadowolona, jednak przy dluzszym stosowaniu wlosy sie przesuszyly w znacznym stopniu
-Fitti z czarna rzepa-raczej kiepski, troche wysusza, a rzepa jest na koncu skladu, wiec chyba nie warto w niego inwestowac
-Seboradin do wlosow przetluszczajacych sie-okropnie wysusza, nie polecam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując