Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-26, 19:00   #9
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czarna rzodkiew- sposób na piękne i zdrowe włosy? Jak stosować? Nasze rady, opi

Truskawkowawionso, szukasz super łągodnego szamponu? Mj misiek używa Vichy Dercos w wersji dla włosów przetłuszczających sie i normalnych. Nie chodzi tu o zwalczanie łojotoku, bo ma włosy raczej normalne, może z lekką tendencja do przetłuszczania się, ale ma problem z nadwrażliwą skórą głowy. Jestesmy razem już 11-ty rok i przez iles lat szukałam dla niego szamponu, który by go nie podrażniał. W końcu trafiłam przypadkiem na Vichy i jest to strzał w dziesiątkę, od ponad roku misiek nie używa niczego innego, czasem tylko robi sobie kurację Nizoralem.

Jak chcesz, moge Ci zrobic próbkę taką z 1,5 ml w plastikowej próbeczce, mogę nawet zrobić dwa razy po 1,5 ml i Ci wysłać. Chcesz wypróbować?

Co do czarnej rzepy, ja chyba nie mialabym cierpliwości szukac jej po sklepach, a potem trzeć itp. Co do kosmetyków gotowych, to używam lotionu Seboradin, który mi bardzo odpowiada, ponadto przez wiele lat używałam głównie ziołowych szamponów. Joanna miała kiedyś szampon z rzepa i z ceramidami, który dodawał włosom fantastycznej objętości (stara seria). Bardzo tez lubiłam zwykły familijny, w litrowej butli, no i Ziaję Planticę, która stoi w łazience - wprawdzie to szampon mamy, ale ja tez od czasu do czasu myję sobie nim głowę.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując