Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tropiki + Afrykańskie Lato w środku zimy ?;) ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-25, 15:37   #11
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: Tropiki + Afrykańskie Lato w środku zimy ?;) ...

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Piękne oby dwa.
A co to jest za fiolecik na linii wodnej https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1264430680 ?

Zdrowiej nam szybciutko
Dziękuję pięknie Silloe A ten fiolet to Nie wiem Bo w tym drugim tylko dałam żółty, pomarańczowy , czerwoony i brąz Więc możliwe , że jakoś upaćkałam się pędzelkiem po fiolecie ( chociaż zawsze czyszczę po jakimkolwiek użyciu) więc nie wiem
Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Sliczne Ollemku w pierwszym tylko wymienilabym ten zolty w wewnetrznym kaciku na jakis bialy albo perlowy...ale tylko to bo reszta jest nieziemska, a drugi czyli afrykanski podoba mi sie w calosci bez zadnego nawet najmniejszego "ale" i wiesz co...jak Ty to robisz ze Ci pasuja takie kolorki? ja jak sie probowalam tak pomalowac to wygladalam jak rosyjska matrioszka
Dziękuję pięknie Gosadko Właśnie w tym pierwszym miałam dylemat czy dać jakis biały czy żółty , ale jakoś stanęło na żółtym Kochana z kolorkami na pewno nie wyglądasz jak matrioszka Na pewno Tobie pasują Czekam na coś kolorowego Twojego

Cytat:
Napisane przez magda120792 Pokaż wiadomość
Oba ładne, ale pierwszy obłędny Piękne kolory I jaka cera
Dziękuję pięknie A cera nie taka piękna , zaczyna się wulkanizacja
Cytat:
Napisane przez MokkaLady Pokaż wiadomość
Ślicznie!! Aż zabrakło mi słów
Dziękuję pięknie
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując