Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak skutecznie zrzucić na wadze?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-02-27, 17:37   #71
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: Jak skutecznie zrzucić na wadze?

Ja niewiele wiem na temat diet.....a powinnam bo jestem osobą.... przy kości.jak to sie ładnie nazywa, ale ostatnio byłam na diecie, która trwa 13 dni i są wyszczególnione potrawy które można jeść. Nic poza nimi!! Nawet żucie gumy lub wypicie łyk herbatuy powoduje utrate efektu. A efekt jest... na początku... przerwsze 4 - 7 dni nic sie nie traci na wadze... a potem.... uhuhuuuuu... ja straciłam niestety tylko 4 kg, bo pewnego pieknego słonecznego dnia zapomniałam sie i zerwałam sobie jabłuszko... zjadłam wprawdzie pół gryza.....ale więcej potem nie schudłam. Moja bratowa...schudła 5-7 kg... tak srednio sie chudnie...przez 13 dni. Nie można jej powtórzyć wczesniej niż po roku. Nie wiem czy ją polecać... ja schudłam te 4 kg, ale po pół roku je przytyłam spowrotem...moja bratowa nie. Nie jest ona zbyt drastyczna, ale wymaga wyrzeczeń. Jak masz pytania o niej to pisz.
Aha... powinnam dodać, że efektóe jo-jo nie ma... tzn.... ja przytułam spowrotem te 4...ale przyznam, że z własniej winy... nie pilnowałam tego co jem. A uważam że sukces w zdobyciu i utrzymaniu ładniej linni polega na tym co dziewczyny wcześniej pisały..... nie na drastycznych dietach-cud ...ale na ruchu i uważaniu na to co sie je.

Pozdrawiam.
Monika
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując