Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avene - mleczko 50+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-02, 18:58   #17
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Avene - mleczko 50+

moniga, wlewasz nadzieję w moje filtrowe serce Ja kupiłam to mleczko znękana kombinacjami makijażowymi na Biodermach i po pierwszych kilku użyciach strasznie się do niego zraziłam W ogóle mi się nie wchłania, lepi się i maże po skórze Makijaż - co z tego, że można sie wszystkim malować, skoro każdy podkład i puder na tym mleczku mi się rozpływa, a skrobia robi niemożebne ciasto A najgorsze było to, że dosłownie po pierwszym użyciu na następny dzień obudziłam się z pryszczami Zachowałam je z zamiarem zużycia na ciało... (tzn. mleczko, nie pryszcze ) Ale może popróbuję jeszcze parę razy i się "nauczę je nosić", jak to określiłaś A może kupiłam je w niedobrym okresie, na zimę zapewne byłoby dobre (lepsze?). Sama nie wiem, ale mi nie podpasiło jak mało co. Ani konsystencja, ani właściwości "makijażowe", a zapach... o mało się nie udusiłam, a co gorsza strasznie się długo utrzymuje Właściwie, jakby był ktoś chętny na podmianę, to proszę Tuba "ruszona" moze trzy-cztery razy, co w moim przypadku oznacza nie więcej niż 6 ml, bo tych 2,5 na pewno nie użyłam na raz Zamienię się na byle co, byle Biodermy
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując