Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mydło siarkowe
Wątek: mydło siarkowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-01, 00:31   #159
wyverna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Mydło siarkowe, tabletki drożdżowe...

ja juz od ponad pół roku używam mydła siarkowego a tydzień temu kupiłam z tej serii krem do twarzy "antybakteryjny krem matujący" .
O mydle mogę powiedzieć tyle że na pewno nie powoduje powstawania nowych wyprysków , jak to się zdarzało po innych zelach i zapachowych mydłach. Czasami robie sobie z niego maseczke - zostawiam na twarzy na 10 min i zmywam .
Krem rewelacja. Pierwszy krem który zamknął mi pory a twarz po nim naprawdę nie świeci !!!


Co do drożdzy to słyszałam , że jednym pomagają innym nie .. to normalne.
Ja mam trądzik od ok 6 lat . teraz juz powoli znika.. ale sądzę ze tą chorobę można jedynie troche zniwelować tymi wszystkimi kremami i witaminami ale napewno sie jejnie pozbędziesz z dnia na dzień.

Z domowych sposobów przetestowałam peeling z soli kuchennej ( bądź maseczka) , mogę też polecić tabletki salfazin (zawiera cynk) - witamin nigdy za wiele

Jak nie byłaś jeszcze u dermatologa to koniecznie się wybierz. najlepiej jest zrobić badania bo może się okazać ze jesteś np na coś uczulona. (niestety z tego co zauważyłam tylko prywatnie mozna zrobić takie badania)

Trzymaj się
wyverna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując