Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zrobic taki makijaz....KROK PO KROKU...:))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-27, 08:22   #7
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Jak zrobic taki makijaz....KROK PO KROKU...:))

No to może ja ... ale tak ogólnikowo....

1. Na twarz należy nałożyć podkład o odpowiednim stopniu krycia, tak aby uzyskać efekt ładnej, zdrowej cery bez niedoskonałości

2. Na te "niespodzinki", króre za nic nie chcą zniknąć pod podkładem nakładamy korektor (ja nakładam pędzelkiem, a potem deelikatnie wklepuję opuszkiem)

3. Całość utrwalamy pudrem sypkim

4. Delikatnie modelujemy twarz różem (usta w dziubek, a róz pod kości)

5. Cienowanie powiek:
* nakładamy bazę pod cienie (nie jest konieczna)
* na całą powiekę ruchomą kładziemy cień w kolorze brązowym (raczej ciemnym).
*W załamanie powieki kładziemy również brąz tylko o jakieś 2-3 tony ciemniejszy.
*Tuż przy lini rzęs nakładamy czarny cień rozmydlając go potem pędzelkiem z brązem (tak aby granica między czarnym cieniem przy rzęsach a brązem na powiece nie była widoczna)
* W zewnętrzne kąciki oczu kładziemy również czarny, znowu rozieramy go pędzelkiem i "wyciągamy do góry"
* Przyglądamy się górnej powiece czy są widoczne granice między kolorami, jeśli nie to znaczy, że górna powieka zrobiona (jeśli są to je rozcieramy deliaktnie, tak żeby nie pozbyć się koloru )
* na dolną powiekę nakładamy ciemnobrązowy cień (od wewnętrznego kącika do 1/2 oka), a dalej czarny tak aby zakończył się w kąciku. Rozieramy granicę między kolorami , a cień z wewnętrznego kącika jeszcze raz wyciągamy lekko do góry i na bok (tak jak jest na zdjęciu)

6. Kreski :
* na górnej powiece tuż przy lini rzęs robimy eyelinerem cienką czarną kreskę (cieńsza przy wewnętrznym kąciku, grubsza przy wewnętrznym), kończymy ją lekką jaskółką.
* na dolnej powiece robimy kreskę czarna kredką po wewnętrznej stronie.

7. Na usta kładziemy jasny brzoskwiniowy/ różowy / morelowy błyszczyk

Wydaje mi się, że koniec - ja chyba tak bym go zrobiła
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując